Reklamos užsakovams

AdClick interneto reklamos tinklas sukurtas taip, kad Jūs galėtumėte paprastai, greitai ir efektyviai talpinti reklamą internete.

Jūs mokate tik už tuos lankytojus, kurie susidomėję Jūsų reklamuojama preke ar paslauga, paspaudė ant Jūsų reklamos ir atėjo į Jūsų tinklalapį.

Mokėkite už rezultatus

AdClick reklamos tinkle naudojamas mokėjimo už paspaudimą modelis (PPC). Tai reiškia, kad apmokestinami tik paspaudimai ant reklamų. Mes apmokestiname tik unikalius paspaudimus, todėl Jūs garantuotai gausite kokybišką lankytoją!

Nusistatykite maksimalią paspaudimo kainą, o sistema automatiškai sumažins kainą ir perskaičiuos, priklausomai nuo Jūsų reklamos efektyvumo.

Patogiai valdykite savo reklamą

Savo reklamos kampanijas galite valdyti patys prisijungę prie reklamos sistemos. Bet kuriuo paros metu Jūs galite:

  • Sukurti naujas, sustabdyti arba pratęsti turimas kampanijas,
  • Nustatyti reklamos kampanijos trukmę,
  • Nustatyti kampanijos dienos ir mėnesio biudžetą,
  • Įkelti ir naudoti reklamai įvairių tipų (tekstinė, tekstinė su paveiksliuku, reklaminis skydelis) reklamos formas.

Savitarnos reklamos sistema:

AdClick reklamos sistema: užsakovo dalis

Paprastai publikuokite reklamą

Paprastai ir nesudėtingai sukurkite savo reklamos kampaniją. Tereikia įvesti savo kampanijos nustatymus, įkelti/sukurti reklamas, pasirinkti reklamos rodymo nustatymus ir atlikti avansinį mokėjimą. Administratoriui patvirtinus kampaniją, reklama bus pradėta rodyti nedelsiant.

Stebėkite reklamos rezultatus

Naudodami mūsų reklamos sistemą Jūs visada žinosite savo reklamos efektyvumą ir matysite išsamią reklamos kampanijų statistiką: paspaudimų, parodymų kiekius, išnaudotų pinigų sumą, net tinklalapius, kuriuose buvo paspausta Jūsų reklama.

Visa statistika pateikiama realiu laiku, todėl bet kuriuo metu galite koreguoti savo reklamos eigą.

Registruotis AdClick sistemoje »