Unikalūs paspaudimai

Unikalus paspaudimas (unikalus nukreipimas) – tai paspaudimas ant Jūsų reklamos iš vieno kompiuterio. Jeigu kiekvienas lankytojas ant Jūsų reklamos paspaustų tik po vieną kartą, tai unikalių paspaudimų ir paspaudimų skaičius sutaptų. Dažniausiai žmonės spaudžia ant reklamos ne vieną kartą.

Reklamuodamiesi AdClick Jūs visada mokate tik už unikalius nukreipimus – vieną paspaudimą iš vieno kompiuterio per 24 val.

Pavyzdys

 • Lankytojas A paspaudė: reklama1, reklama2, reklama1
 • Lankytojas B paspaudė: reklama2, reklama3, reklama1, reklama2, reklama1

Lankytojas A padarė iš viso 3 paspaudimus, bet tik 2 unikalius paspaudimus

Lankytojas B padarė iš viso 5 paspaudimus, bet tik 3 unikalius paspaudimus

Kaip tai veikia?

Mes parduodame tik unikalius paspaudimus ant reklamų – tai reiškia, jog iš vieno kompiuterio per 24h užskaičiuojamas tik vienas paspaudimas ant Jūsų reklamos.

AdClick duomenų bazėje mes saugome kiekvieno paspaudimo informaciją, pagal kurią galime identifikuoti vartotoją.

Tai savotiška apsauga nuo to, kad kažkas specialiai arba netyčia, paspaus ant Jūsų reklamos kelis kartus. Pavyzdžiui: lankytojas paspaudžia ant Jūsų reklamos 10 kartų 24h bėgyje, Jūs mokėsite tik už 1 nukreipimą, už kitus 9 nukreipimus pinigai nebus nuskaityti.

Perkate reklamą už paspaudimus kažkur kitur? – Pasidomėkite ar tikrai mokate už unikalius paspaudimus, nes kitaip galite labai permokėti už reklamą…

Komentarų 2 įrašui "Unikalūs paspaudimai"

 1. Laba diena,

  noriu pasidomėti ar tikrai mokame už unikalius paspaudimus:) Kitas klausimas – kaip sužinoti, kuriuose tinklalapiuose bus rodoma mūsų užsakyta reklama?

  Ačiū už atsakymus,
  Pagarbiai,
  Sandra.
  Tel.: 8600 63763

Jūsų komentarai

You must be logged in to post a comment.