Tinklalapių savininkams

AdClick interneto reklamos tinklas – tai paprastas ir efektyvus būdas gauti papildomas pajamas iš Jūsų interneto svetainėje rodomos reklamos.

Kaip veikia AdClick?

  1. Užpildykite užklausimo formą su savo tinklalapio informacija.
  2. Užsiregistruokite sistemoje ir susikurkite tinklalapio savininko paskyrą.
  3. Įveskite į sistemą savo tinklalapius.
  4. Susigeneruokite savo tinklalapiams reklamos pozicijų kodus.
  5. Patalpinkite reklamos kodus savo tinklalapiuose.

Viskas, Jūsų svetainė uždirba Jums pinigus iš reklamos!

Papildomos pajamos iš reklamos

AdClick reklamos tinklo partneriai gauna pajamas už lankytojų paspaudimus ant reklaminių skydelių. Reklamos užsakovas nustato paspaudimo kainą, kurią nori mokėti už lankytoją, o Jūs gaunate ne mažiau 50% reklamos užsakovo nustatytos paspaudimo kainos.

Pvz. užsakovas nori mokėti 0,46 Lt už paspaudimą, Jūs uždirbsite ne mažiau 0,23 Lt už paspaudimą ant to užsakovo reklamos.

Optimali reklamos sistema

Mūsų reklamos sistema sukurta taip, kad automatiškai parinktų efektyviausias reklamas Jūsų tinklalapių pozicijoms.  Sistemoje veikia virtualus reklamų aukcionas – daugiau rodome tos reklamos, kuri labiau spaudžiama. Tokiu būdu Jūs galite būti užtikrinti, kad reklamos plotas panaudojamas efektyviausiai ir Jūs gaunate didžiausias galimas pajamas.

Patogus reklamos valdymas ir talpinimas

Rinkitės kokią reklamą talpinti – Jūs bet kada galite blokuoti nepageidaujamas reklamas, reklamas suaugusiems ir Rich Media reklamas. Jeigu mes neturime ką rodyti – Jūs galite įsidėti savireklamą ir rodyti savo reklaminius skydelius.

Sistemoje mes pateikiame Jums išsamią statistiką – matysite kiek reklamos buvo parodyta, koks reklamos plotų efektyvumas ir kokį pelną gaunate iš kiekvienos reklamos pozicijos.

Jūs patys galite pasirinkti, kokio dydžio ir formato reklamas norite publikuoti, tokiu būdu nenukentės Jūsų tinklalapio dizainas ir kiti reklamos pardavimo plotai. Jūsų tinklalapyje mes galime rodyti tekstines reklamas, reklaminius skydelius, Rich Media reklamas ir kt. reklamos formas.

AdClick reklamos sistemos dalis tinklalapių savininkams:

Panaudokite uždirbtus pinigus savo reklamai

Uždirbtus pinigus galite išleisti reklamai sistemoje ir taip didinti savo tinklalapio lankomumą. Taip pat galite pervesti uždirbtus pinigus bet kuriam reklamos užsakovui. Tokiu atveju taikome 150% indeksavimą ir Jūs, kaip reklamos užsakovas, gausite 50% papildomų kreditų reklamai.