Kaip įkelti reklamas į kampaniją?

Prieš įkeliant reklamas į kampaniją Jums reikia būti susikūrus paskyrą sistemoje, prisijungti prie paskyros ir sukurti reklamos kampaniją.

1. Po to, kai susikūrėte reklamos kampaniją, sistema išsaugos pakeitimus iš nukreips Jus į kampanijos nustatymų lapą. Arba spauskite ant kampanijos pavadinimo iš kampanijų sąrašo (Užsakovas>Kampanijos) ir Jums atsidarys kampanijos nustatymų lapas.

Iš kampanijos nustatymų lapo Jums reikia atsidaryti kampanijos reklamų lapą (Kampanijos reklamos) ir spausti mygtuką „Įvesti naują reklamą“:

ARBA

Kai jau susikūrėte reklamos kampaniją, atsidarykite reklamų puslapį sistemoje (Užsakovas>Reklamos). Po to spauskite mygtuką „Įvesti naują reklamą“.

Kadangi tokiu atveju kuriate reklamą ne konkrečiai kampanijai, o naują visoje sistemoje – turėsite parinkti reklamai kampaniją (laukas Kampanija).

2. Įveskite Kampanijos pavadinimą, įveskite reklamos pavadinimą ir pasirinkite norimą reklamos tipą:

Reklama gali būti:

  • Tekstas – reklamą sudaro vien tekstas
  • Tekstas su paveiksliuku – reklamą sudaro vieno ar kito dydžio paveiksliukas + tekstas
  • Reklaminis skydelis – flash, jpg, gif, png ar HTML formato reklaminis skydelis („baneris“).

Kaip atrodo AdClick reklamos formos galite pasižiūrėti reklamos pavyzdžių puslapyje.

3. Pasirinkite norimą reklamos tipą ir reikalingus reklamos nustatymus, išsaugokite reklamą paspaudę mygtuką „Pridėti“.

Po naujos reklamos sukūrimo Jums reiks pasirinkti reklamos nukreipimus. Juos rasite atsidarę kiekvieną reklamą ir nuspaudę „Reklamos nukreipimai“ lapelį:

Kategorijos reklamai ir kainos

Atsidarę reklamos nukreipimo nustatymus įjunkite tas kategorijas, kuriose norite reklamuotis ir nustatykite norimas nukreipimų kainas:

Reklama bus rodoma pasirinktose tinklalapių kategorijose ir su maksimalia Jūsų nustatyta nukreipimo kaina.

Atkreipkite dėmesį, kad prie kiekvienos kategorijos rodoma rekomenduojama kaina. Rekomenduojama kaina skirta tik tam, kad žinotumėte, kiek moka kiti reklamos užsakovai pasirinktoje kategorijoje. Jūs galite bandyti reklamuotis ir minimaliomis kainomis. Apie minimalias nukreipimų kainas skaitykite puslapyje Kiek kainuoja reklama?

Kontekstai reklamai

AdClick reklamos sistema yra kontekstinė, todėl kiekvienos reklamos nukreipimuose rekomenduojame pasirinkti norimus kontekstus (turinio temas) reklamai. Kontekstai turi būti susiję su Jūsų reklamuojama preke ar paslauga.

Kontekstus galite pasirinkti pradėdami vesti raktinius žodžius į kontekstų lauką ir pasirinkdami norimus kontekstus iš siūlomų:

Kontekstų parinkimas reklamoms:

  • Didina Jūsų reklamos efektyvumą,
  • Padės automatiškai rodyti reklamą prie turinio, kuris susijęs su reklamuojamu produktu,
  • Padės pritraukti lankytojų, kurie domisi produktais ar paslaugomis, kurie panašūs į reklamuojamus.

Jeigu nerandate kontekstų, kurie susiję su Jūsų reklamuojamu produktu, įveskite raktinius žodžius į laukelį „Papildomi raktažodžiai“.

Išsaugokite reklamos nukreipimų nustatymus paspaudę mygtuką „Saugoti“. Jūsų reklama paruošta transliavimui.

Jeigu norite, galite sukurti reklamos kampanijoje daugiau reklamų.

Rekomenduojame į kiekvieną reklamos kampaniją įkelti kiek įmanoma daugiau reklamų, reklamų tipų ir reklamų dydžių, nes didesnis reklamos kampanijos inventorius užtikrina didesnį pasiekiamumą
Kiekvienas reklamos tipas turi atskirus reikalavimus. Rekomenduojame susipažinti su reikalavimais AdClick reklamoms

Jūsų komentarai

You must be logged in to post a comment.