Kaip susikurti reklamos kampaniją?

Prieš kuriant reklamos kampaniją Jums reikia užsiregistruoti ir prisijungti prie savo asmeninės paskyros.

1. Prisijunkite prie savo AdClick paskyros, atsidarykite reklamos užsakovo dalį – Užsakovas>Kampanijos. Spauskite mygtuką „Įvesti naują kampaniją“.

2. Pasirinkite reklamos kampanijos tipą:

  • Standartinė (reklama bus rodoma įprastose tinklalapių reklamos pozicijose).
  • Intertext (reklama bus rodoma tinklalapių straipsnių tekstuose, užvedus pelytės kursorių ant pabrauktos Intertext nuorodos). Plačiau apie reklamos formas…

Langelius, pažymėtus raudona žvaigždute, užpildyti būtina.

Pasirinkite norimus nustatymus ir spauskite mygtuką „Pridėti“. Jūsų reklamos kampanija bus išsaugota.

Jūsų patogumui visoje sistemoje, prie kiekvieno laukelio, yra klaustuko ženkliukas (?) -  užveskite pelyte ant ženkliuko ir sistema Jums parodys paaiškinimus apie lauką, patarimus bei pastabas.

Kampanijos biudžetai

Pažymėję „Paros biudžetas“, „30 dienų biudžetas“ arba „Kampanijos biudžetas“ ir įvedę norimą pinigų sumą nustatysite, kiek maksimaliai pinigų norite išleisti per laikotarpį.

Biudžeto apribojimai skirti tam, kad galėtumėte tolygiau paskirstyti išlaidas. Neišnaudojus viso paros ar kito biudžeto pinigai nėra nuskaitomi, tai tik apribojimas.

Reklamuojamas puslapis

Čia įveskite savo reklamuojamo tinklalapio adresą, pvz. www.manopreke.lt, manopreke.lt, paslauga.manopaslaugos.lt.

Blokuojami tinklalapiai

Išskleiskite blokuojamų tinklalapių sąrašą. Čia galite įrašyti tinklalapius, kuriuose reklamos nenorite rodyti – galbūt jau perkate kažkur reklamą, gal nenorite reklamos rodyti pas konkurentus ar tinklalapis nėra efektyvus.

Rekomenduojame kampanijos eigoje pagal kampanijos rezultatus optimizuoti reklamos kampaniją užblokuojant mažiausiai efektyvius tinklalapius.

Kampanijos aktyvumas

Čia galite įjungti arba išjungti savo kuriamą reklamos kampaniją. Šį nustatymą galite bet kada keisti kampanijos eigoje.

Argalinis ryšys

Jūsų komentarai

You must be logged in to post a comment.