Kaip kopijuoti kampanijas?

Kopijuojant/klonuojant kampanijas Jūs galite susikurti jau turimos kampanijos kopiją su visais nustatymais (dienos biudžetas, planavimo nustatymai, kampanijos reklamos ir visi reklamų nustatymai).

Kampanijų kopijavimas Jums bus naudingas jeigu:

  • Susikūrėte Standartinę reklamos kampaniją ir norite paleisti Intertext kampaniją su ta pačia medžiaga (kopijuojate kampaniją, pakeičiate kampanijos tipą, ištrinate reklaminius skydelius),
  • Jeigu norite paleisti naują kampaniją, kurios medžiaga arba nustatymai iš dalies sutampa su jau anksčiau sukurta kampanija.

Prieš kopijuojant reklamos kampanijas Jums reikia būti susikūrus paskyrą sistemoje, prisijungti prie paskyros ir turėti susikūrus bent vieną reklamos kampaniją.

1.    Prisijungę prie sistemos atsidarykite sukurtų kampanijų lapą (Užsakovas>Kampanijos):

2.    Atsidariusiame kampanijų sąraše matysite visas savo sukurtas reklamos kampanijas. Prie kampanijos, kurią norėsite kopijuoti, paspauskite „Kampanijų klonavimo“ mygtuką:

    3.    Paspaudus ant „Kampanijų klonavimo“ mygtuko Jums atsivers patvirtinimo langas, kuriame turėsite patvirtinti kampanijos klonavimą/kopijavimą (paspausti mygtuką „Klonuoti“) arba atšaukti veiksmą:

  4. Reklamos sistema sukurs naują kamapniją, kurios pavadinime bus pridėtas žodis „copy“. Klonuota kampanija yra neaktyvi, kad jūs galėtumėte atlikti kampanijos pakeitimus.

Kad kampanija veiktų ir reklama būtų rodoma, būtina kampaniją aktyvuoti. Tam reikia atsidaryti kampanijos nustatymus, pažymėti, jog kampanija aktyvi ir paspausti mygtuką „Saugoti“.

Arba iš pagrindinio kampanijų lango spausti ant kampanijos aktyvumo ženkliuko (raudonas), kad kampanijos būsena pasikeistų į žalią (kampanija aktyvi)

  • Dalyje „Kampanijos reklamos“ taip pat galite atlikti korekcijas: reklamos pavadinimo keitimas, formato pasirinkimas ir galiausiai peržiūrėti, kaip atrodys Jūsų reklama patalpinta tinklalapyje
  • Dalyje „Kampanijos planavimas“ galite pakeisti kampanijos planavimo nustatymus

Jūsų komentarai

You must be logged in to post a comment.