Kaip atlikti avansinį mokėjimą?

Prieš atliekant mokėjimą Jums reikia prisijungti prie AdClick reklamos savitarnos sistemos.

Mes neturime galimybės nuskaityti pinigų iš klientų banko sąskaitų arba kreditinių kortelių, todėl prašome klientų atlikti avansinį mokėjimą.

Avansinis mokėjimas yra Jūsų depozitas reklamai – sistema reklamai neišnaudos daugiau pinigų, negu įmokėjote. Patikimiems partneriams ir mūsų atstovams suteikiame kreditą reklamai.

1. Prisijungę prie sistemos atsidarykite sistemos dalį „Pinigai“, lapą „Mokėjimai“ ir spauskite mygtuką „+Įvesti naują mokėjimą“:

2. Atsidariusiame lange pasirinkite mokėjimo tipą:

  • Generuoti avansinę sąskaitą – sistema sukurs PDF bylą su mūsų rekvizitais, mokėjimo numeriu ir kitais duomenimis, kad Jūsų buhalterija arba Jūs patys galėtumėte padaryti mokėjimą. Mokėjimas užskaitomas po to, kai pinigai pasiekia mūsų banko sąskaitą.
  • Apmokėjimas per mokėjimai.lt – būsite nukreipti į mūsų mokėjimų partnerį www.mokejimai.lt. Partnerio sistemoje galėsite prisijungti prie savo el. bankininkystės bei atlikti mokėjimą. Mokėjimas bus užskaitytas automatiškai kelių minučių bėgyje po apmokėjimo.

Ir įveskite norimą sumą, kurią planuojate skirti reklamai:

Atkreipkite dėmesį, kad už didesnius negu 1000 Lt (+PVM) mokėjimus suteikiame premijas. Pvz. sumokėję 1500 Lt automatiškai gausite +5% (+75 Lt) reklamai.

Generuoti avansinę sąskaitą

Pasirinkus „Generuoti avansinę sąskaitą“ ir paspaudus mygtuką „Apmokėti“ Jums bus automatiškai pateikta avansinė sąskaita su Jūsų ir AdClick rekvizitais.

Visas avansines sąskaitas bet kuriuo metu rasite skiltyje Pinigai>Mokėjimai. Avansines sąskaitas PDF formatu galite parsisiųsti paspaudę ant PDF ženkliuko šalia mokėjimo:
Pinigai ir premija už mokėjimą Jums bus įskaityti sistemoje, kai tik gausime apmokėjimą. Jeigu darote pavedimą ne iš Swedbank banko, rekomenduojame atsiųsti mums pavedimo kopiją el. paštu info@adclick.lt.

Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti mokėjimo numerio!

Apmokėjimas per mokėjimai.lt

Pasirinkus apmokėjimą per mūsų mokėjimų partnerį www.mokejimai.lt Jūs būsite nukreipti į apmokėjimo būdų pasirinkimo puslapį, sekite tolimesnes instrukcijas ir atlikite mokėjimą:

Mokėjimas per mokejimai.lt bus užskaitytas automatiškai, kelių minučių bėgyje nuo apmokėjimo.

Mokėjimų koregavimas

Jeigu iki galo neatlikote mokėjimo, tai galite mokėjimą pratęsti arba koreguoti. Atlikus apmokėjimą AdClick mokėjimas užrakinamas ir mokėjimo sumų keisti nėra įmanoma.

Nebaigtus mokėjimus koreguoti galite atsidarę atitinkamo mokėjimo nustatymus iš mokėjimų sąrašo, tam reikia paspausti mokėjimo eilutę:

Atlikę mokėjimo sumos korekcijas išsaugokite pakeitimus ir iš naujo atsisiųskite PDF bylą avansiniam mokėjimui arba užbaikite apmokėjimą per mokejimai.lt sistemą:

Jūsų reklamos kampanijos aktyvuosis automatiškai, vos tik mokėjimas bus įskaitytas į Jūsų AdClick paskyrą.

Kiekvienam Jūsų avansiniam mokėjimui susikurkite mokėjimą AdClick sistemoje, kad pinigai pasiektų Jūsų paskyrą kuo greičiau ir nepasitaikytų nesusipratimų.

Jūsų komentarai

You must be logged in to post a comment.