Automatinis kreditų pervedimas

Uždirbtus iš reklamos kreditus Jūs galite automatiškai persivesti ir panaudoti reklamai. Jums sukūrus automatinį pervedimą sistema periodiškai perves nustatytą uždarbio sumą Jūsų paskyros viduje arba į bet kurio pasirinkto reklamos užsakovo paskyrą.

Pavyzdžiui, Jūs galite nustatyti, kad automatiškai būtų pervesti 2,90 eur kas 2 dienas į Jūsų piniginę Reklamai. Jeigu per 2 dienas nebūsite uždirbę 2,90 eur, tai sistema bandys atlikti pervedimą sekančią dieną ir taip tol, kol neatliks Jūsų nustatyto pervedimo.

Automatinio pervedimo sukūrimas

Tam, kad sukurti automatinį kreditų pervedimą, atsidarykite sistemos skiltį Pinigai>Automatiniai pervedimai ir spauskite mygtuką „+ Įvesti naują automatinį pervedimą“:

Paspaudus mygtuką „+ Įvesti naują automatinį pervedimą“ Jums atsidarys automatinio pervedimo kūrimo langas, kuriame galite pasirinkti:

  • Pervedimo gavėją – jeigu Jūsų paskyra turi reklamos užsakovo ir tinklalapio savininko teises, tai lauką Gavėjas sistema užpildys automatiškai, kad persivesti kreditus galėtumėte paskyros viduje, t. y. sau.
  • Automatinio pervedimo sumą – tai suma, kurią sistema pervedinės automatiškai.
  • Automatinio pervedimo periodiškumą – sistema bandys atlikti pervedimą pagal Jūsų nustatymą.

Jeigu norite persivesti kreditus paskyros viduje – įveskite pervedimo duomenis ir spauskite mygtuką „Pridėti“. Automatinis pervedimas bus sukurtas ir atsiras automatinių pervedimų sąraše.

Apie pervedimo įvykdymą būsite informuoti el. paštu kiekvieną kartą, kai pervedimas bus įvykdytas.

Automatinis kreditų pervedimas į kitą paskyrą

Atkreipkite dėmesį, kad laukas Gavėjas nėra užrakintas ir jį galite redaguoti.

Jeigu norite sukurti automatinį reguliarų pervedimą kitam reklamos užsakovui arba į kitą savo paskyrą:

  1. Įveskite pilną užsakovo elektroninio pašto adresą į lauką Gavėjas.
  2. Sistema suras paskyrą ir pasiūlys ją pasirinkti.
  3. Spauskite ant surastos paskyros pavadinimo, kad Jūsų pasirinkimas būtų įrašytas.

Įveskite pervedimo duomenis ir spauskite mygtuką „Pridėti“. Automatinis pervedimas bus sukurtas ir atsiras automatinių pervedimų sąraše.

Apie pervedimo įvykdymą būsite informuoti el. paštu kiekvieną kartą, kai pervedimas bus įvykdytas.

Po pervedimo sukūrimo redaguoti pervedimo nėra įmanoma. Tačiau, esant poreikiui, Jūs galite ištrinti automatinį pervedimą jį pažymėdami ir paspausdami „Šiukšliadėžės“ ženkliuką pervedimo sąrašo lentelės apatiniame kampe. 

Jūsų komentarai

You must be logged in to post a comment.